Publikacje i aktualności

Spring is coming!

Nie licząc chwilowych opadów śniegu, wiosna nadchodzi już od grudnia. Szykując się na jej pełen rozkwit, wprowadzamy zmiany w nadchodzące kolekcji, a także na stronie Pochi. Przygotowaliśmy nową szatę graficzną, a przede wszystkim masę funkcjonalności, które ułatwią Wam zakupy.

Jak wrażenia? Czekamy na opinie 🙂

Read More

Nie zapominamy o naszych mężczyznach

Od początków Pochi tworzyłyśmy dla kobiet. Tworzyłyśmy dla siebie! Aż pewnego dnia, na targach, klientka poprosiła swojego partnera o potrzymanie przez chwilę naszej dużej szarej torby – Emba. Po chwili zgodnie stwierdziłyśmy, że ta torba idealnie nadaje się dla mężczyzny! Przy nim nabrała wyrazu. Wtedy wpadłyśmy na pomysł, że spróbujemy skierować ofertę do panów.

Emba przeszła trochę modyfikacji. Przede wszystkim zwiększyłyśmy jej gabaryty. Nie drogie panie, okazuje się, że to nie my nosimy w torebce cały świat. Mężczyźni mają tych ‚niezbędników’ nie mniej. Po drugie, uspokoiłyśmy zewnętrze. Ale nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie podrasowałye choć jednego elementu. Zamki w męskich torbach są niebanalne. Panowie mogą dowolnie komponować ze sobą… kolory taśm z naszego próbnika! Taki mały szczegół pozwala wyróżnić się w bardzo dyskretny sposób.

Każda torba Embu (już nie Emba) powstaje we współpracy z klientem. Po dwóch latach doświadczeń na męskim polu, szykujemy regularną linię.

Stay tuned!

Read More

Publikacja w magazynie Nailbar by OPI

Read More

Pochi Design dla premierze IV generacji procesorów Intel®

Read More

Kolejna Publikacja w magazynie Flesz!

Dzięki współpracy ze sklepem pakamera.pl

Read More

Współpraca marki Intel® z Pochi Design

Pochi Design stworzyło linię ręcznie szytych etui dla urządzeń Ultrabook™ inspirowanych przez Intel®.

Najnowszą kolekcję pokazaliśmy na Warsaw Fashion Street. Mieliśmy przyjemność zaprezentować ją obok urządzeń marki Asus. Pochi Design zapewniło nagrody w konkursie dla czytelniczek Fleszstyle. Główną nagrodę wręczała Julia Kuczyńska (Maffashion), autorka bloga http://madamejulietta.blogspot.com/

Read More

Publikacja w magazynie Flesz!

Dzięki współpracy ze sklepem pakamera.pl nasza Origami została ponownie zauważona.

Read More

Pochi Design w selekcji ELLE.pl

Dzięki współpracy ze sklepem shwrm.pl

http://www.elle.pl/moda/artykul/prezenty-pod-choinke-z-shwrm-pl

Read More

Pochi w „Pani Gadżet” w TVN Style

Było nam bardzo miło zobaczyć Panią Gadżet z naszym gadżetem na laptopy. Był to jeden z naszych pierwszych wzorów, który zdobył ogromną sympatię klientek. Pani Gadżet zrecenzowała Origami – ‚kopertówkę od rana do wieczora’, która jednocześnie była eleganckim, skórzanym etui na laptopy.

Dlaczego ta torebka była taka wyjątkowa? Pomijając ciekawie skomponowane skóry ;), zastosowaliśmy w niej specjalną, ochronną podszewkę i wyjątkowo szerokie otwieranie zamka. Wszystko po to, żeby notebooki był chronione w dobrym stylu. I pomyśleć, że to wszystko wydarzyło się, kiedy jeszcze model ‚składanej’ kopertówki nie był powszechnie znany. Duma 🙂

Read More

Pochi w stylizacji Kasi Tusk na blogu Make Life Easier

Dzięki współpracy ze sklepem trendsetterka.com, nasza kopertówka została wybrana przez Kasię Tusk do jednej ze stylizacji. To była bardzo miłe zobaczyć naszą torebkę na klientce! W dodatku na kobiecie, której blog obserwujemy.

Read More