Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Zainspiruj się

Pochi – [poczi]

Pochi Design to marka skórzanych, ręcznie wykonywanych toreb, torebek oraz akcesoriów na urządzenia  IT.

Nazwa marki pochodzi od słowa pochi, oznaczającego w języku swahili torebkę.

Inspiracje

Pomysł na nazwę marki powstał  podczas podróży, w trakcie których przekonałyśmy się, że niezależnie od szerokości geograficznej, poziomu zamożności mieszkańców i stylu życia – kobiety zawsze dbają o to, by akcesoria ułatwiające im życie (np. chusty do noszenia dzieci, czy turbany na których opierają butle z wodą) były ozdabiane z dbałością o detale.

Teraźniejszość

Podobną ideę przenosimy do naszego świata. Rzeczy zwykłe nabierają niezwykłej formy. Wieczorowe torebki, casualowe torby, czy techniczne torby na laptopy i tablety  otrzymują nową szatę, abyśmy mogły korzystać z przywilejów kobiecości i otaczać się pięknem. Nazwy wielu naszych toreb to wspomnienie, lub marzenie o inspirujących nas dalekich krainach. Niech ta atmosfera uprzyjemni Wam podróż przez codzienność.

Przyszłość

W ciągu kilku lat Pochi poszerzyło swoją ofertę o męskie torby i akcesoria. Wszystko dzięki inspiracjom naszych klientek. Tworzymy z Wami i dla Was.

CENIMY DOŚWIADCZENIE

Hand made to coś więcej niż ręczna produkcja. Hand made to zaangażowanie wiedzy i zdobywanych przez lata umiejętności do wykonania ponadczasowego projektu. Z przyjemnością włączamy  tradycje kaletnicze w realizację toreb chroniących nowoczesne urządzenia. Komponujemy produkty ze szlachetnych materiałów. Współpracujemy z polskimi garbarniami, w których wybieramy odpowiednie  skóry.  Skórzana torba jest inwestycją na lata. Skóra poddając się upływowi czasu uwidacznia swoje piękno, dlatego przywiązujemy wagę do tego, aby surowiec był najwyższej jakości.

Proces powstawania każdego egzemplarza torby jest wieloetapowy, a w jego realizację zaangażowanych jest zawsze kilka osób.

KROK PO KROKU

Najpierw potrzebna jest wyobraźnia, w której powstaje pomysł na wzór. Jesteśmy użytkownikami nowoczesnych technologii i wiemy czego potrzebujemy, żeby łączyć wygodę i bezpieczeństwo. Realizujemy projekty, które sami później użytkujemy. Pracownia jest pierwszym  ‘materialnym’ etapem powstawania produktu. To tutaj przekuwamy pomysły w projekty, poszukujemy surowców i komponentów, rysujemy konstrukcje. Następnie przenosimy się do wzorcowni, gdzie z rysunków powstają makiety i wykrojniki. Tutaj testujemy rozmiary i rozwiązania technologiczne. Sprawdzamy, czy torby będą funkcjonalne. W krojowni starannie wycinamy elementy z błamów skór, a w montażowni wstępnie je łączymy. Zwykłe etui składa się co najmniej z 12 elementów. Torba lub walizka, ma tych elementów ponad 40! Nasze ulubione miejsce to szwalnia. To tam wyłania się ostateczny kształt torebki. Od precyzji kaletnika zależy elegancja i trwałość szwów. Dobieramy nici nie tylko pod względem koloru, ale i elastyczności oraz odporności na tarcia. Następnie przychodzi czas na kontrolę i wykończenie. Montujemy dodatki, sprawdzamy szwy, usuwamy ślady kleju, wystające nitki, dodajemy metki. Sprawdzamy, czy nie brakuje żadnego elementu. Na zakończenie wszystkich prac gotowy produkt przechodzi do pakowania, gdzie zabezpieczamy go przed niebezpieczeństwami podróży. I voila!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.