Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

5. Płatności

5.1 Jeżeli produkt dostępny jest ‘od ręki’, Klient decyduje o formie zapłaty za produkt w chwili dokonania zakupu. Do wyboru pozostają dwie możliwości:

5.1. Przedpłata przelewem – Klient dokonuje płatności w terminie 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Dane do przelewu Klient otrzymuje w emailu wysyłanym     automatycznie po dokonaniu zakupu. Są one dostępne również w niniejszym Regulaminie. Koszt 20 zł brutto.

5.1.2 Za pobraniem – zapłata następuje gotówką kurierowi w chwili dostarczenia przesyłki. Koszt 25 zł brutto.

5.2 W przypadku niedotrzymania terminu, o którym mowa w pkt. 1 lit. a/ Sprzedający przyjmuje, że Kupujący odstąpił od transakcji.

5.3 Jeżeli produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, Klient zostanie poproszony o wpłatę całości należności przed przystąpieniem do realizacji zamówienia.

5.4 Każda transakcja dokumentowana jest fakturą wysyłaną pocztą elektroniczną.

5.5 Wszelkie płatności na rzecz Sprzedającego, Klient zobowiązany jest dokonać w polskich złotych.

 

6. Realizacja zamówienia i transport

6.1 Jeżeli produkt znajduje się w magazynie, zostaje wysłany w terminie dwóch dni roboczych po zarejestrowaniu wpłaty na naszym koncie lub po wybraniu przez Klienta opcji zapłaty „za pobraniem”.

6.2 Jeżeli produkt jest w trakcie produkcji lub jest wykonywany na indywidualne zamówienie, termin wysyłki jest uzgadniany z Klientem indywidualnie w terminie siedmiu dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

6.3 Zakupione produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, Poczty Polskiej lub paczkomatów Inpost.

6.4 W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki prosimy o jej otwarcie w momencie odbioru w obecności kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzenia produktu wewnątrz opakowania prosimy o spisanie protokołu uszkodzenia przesyłki (druki protokołów znajdują się w posiadaniu kuriera) oraz o jak najszybsze poinformowanie Sklepu o zaistniałej sytuacji.

6.5 W przypadku wysyłki za granicę obowiązuje przedpłata wnoszona na nasz rachunek bankowy. Szczegóły i koszty dostawy ustalane będą indywidualnie.

6.6 Nie istnieje możliwość osobistego odbioru zakupionych przedmiotów.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.